Tutoringo – ucz efektywnie online

Korepetycje online stają się coraz popularniejsza formą przekazywania wiedzy, dzięki wielu płynącym z nich korzyściom, nie tylko dla kursantów, ale i korepetytorów. Elastyczność w wyborze miejsca i pory poprowadzenia lekcji pozwoli ci zaoszczędzić cenny czas, który możesz przeznaczyć na lepsze przygotowanie się do lekcji.

Wiedza na wyciągnięcie ręki

Korepetycje online stają się coraz popularniejsza formą przekazywania wiedzy, dzięki wielu płynącym z nich korzyściom, nie tylko dla kursantów, ale i korepetytorów. Elastyczność w wyborze miejsca i pory poprowadzenia lekcji pozwoli ci zaoszczędzić cenny czas, który możesz przeznaczyć na lepsze przygotowanie się do lekcji. Możliwość dojazdu do kursanta przestaje być czynnikiem decydującym o tym, czy potencjalny uczeń zdecyduje się na wzięcie udziału w organizowanych przez ciebie zajęciach. Dzięki platformie do nauczania zdalnego będziesz w stanie przeprowadzić korepetycje o dowolnej porze i z każdego miejsca na Ziemi. Wszystko, czego potrzebujesz, to swobodny dostęp do Internetu i połączone z nim urządzenie, a w przypadku Tutoringo przejrzysta wersja mobilna strony umożliwia prowadzenie zajęć nawet przy użyciu telefonu komórkowego. Takie rozwiązanie redukuje koszty związane z dojazdem do kursantów, czy ewentualnym wynajmem lokalu odpowiedniego do prowadzenia zajęć. Korepetycje online pozwalają tobie i twoim uczniom poświęcić uwagę, czas i środki finansowe wyłącznie na efektywną naukę.

Platforma inna niż wszystkie

Tutoringo nie jest serwisem reklamowym, który za opłatą opublikuje twoje ogłoszenie. U nas zupełnie za darmo założysz swój profil i zaczniesz nawiązywać współprace z kursantami. Rejestrując się, zyskujesz dostęp do kalendarza online, poprzez który możesz ustalać nowe zajęcia z uczniami oraz zarządzać zaplanowanymi już kursami. Wirtualna tablica oraz możliwość publikowania materiałów multimedialnych usprawniają prowadzenie korepetycji online i sprawiają, że są one ciekawsze dla kursantów. Dzięki opcji wcześniejszego udostępnienia materiałów, uczniowie będą mogli z wyprzedzeniem zapoznać się z tematyką planowanych zajęć, co pozwala na jeszcze efektywniejsze wykorzystanie czasu podczas zajęć, a tym samym skuteczniejszą naukę. Jakość twojej pracy usprawni także możliwość oceny uczestników kursu. W Tutoringo nie tylko możesz ocenić zaangażowanie i progres swoich uczniów, ale także otrzymywać od nich informacje zwrotne o tym, czy satysfakcjonują ich prowadzone przez ciebie lekcje.

Możliwość wyboru

Brak opłat za rejestrację, czy możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań w dostępie do materiałów edukacyjnych, to nie jedyne, czym możemy się pochwalić. Naszą platformę charakteryzuje także szeroki wybór przedmiotów, z których możesz prowadzić kursy. Oferujemy między innymi korepetycje z matematyki, geografii, czy biologii, ale także rzadziej spotykanych dziedzin. Jeśli biegle władasz takimi językami jak arabski lub malajski, albo algebra migowa nie ma przed tobą tajemnic, to Tutoringo jest jedną z niewielu platform, pozwalającą ci na przekazywanie swojej wiedzy innym. Po kilku latach spędzonych w Wielkiej Brytanii potrafisz mówić jak lokalsi, ale nie chcesz tracić czasu i energii na walkę z konkurencją w dziedzinie korepetycji z języka angielskiego? Żaden problem – na pewno znajdziesz chętnych do nauki walijskiego. Jeśli jednak przedmiotu, w którym się specjalizujesz nie ma na naszej liście, prześlij nam swoją propozycję za pośrednictwem formularza kontaktowego (więcej informacji w FAQ). Z chęcią weźmiemy twoją sugestię pod uwagę.

Decyduj o sobie

Rejestracja w Tutoringo daje ci pełną swobodę działania. Twoje kursy cieszą się taką popularnością, że korepetycje online stanowią twoje główne źródło utrzymania? Gratulujemy! Chcesz tylko sobie dorobić w wolnym czasie? Czuj się swobodnie! Nasza platforma nie wskazuje minimalnej ani maksymalnej liczby kursów koniecznych do przeprowadzenia w określonym czasie. To ty decydujesz nie tylko o tym kiedy i gdzie, ale także ile pracujesz. Tutoringo daje ci narzędzia, dzięki którym możesz w skuteczny i profesjonalny sposób prowadzić zajęcia. Całą resztę oddajemy w twoje ręce. Feel free because sky is the limit!