Dom Seniora w Krakowie to pensjonat, w którym możesz komfortowo zamieszkać!

Dla osób starszych bardzo ważne jest, aby ich życie odpowiadało zaawansowanemu wiekowi, kiedy naprawdę we wszystkim potrzebują pomocy. Nie zawsze jest to możliwe w domu, gdyż wdzięczni domownicy często po prostu nie mają czasu, aby otoczyć opieką i uwagą swoich ojców, matki i dziadków. Dla osób starszych ważna jest pielęgniarka, która czuwa nad terminowym przyjmowaniem leków, a także smacznym i pożywnym jedzeniem, dobrym towarzystwem do rozmów oraz towarzystwem do zajęć rozrywkowych i poznawczych. Mieszkańcy Małopolski mają teraz możliwość komfortowego zakwaterowania starszych bliskich — taki jest dom seniora w Krakowie. W tym pensjonacie emeryci czują się komfortowo, przebywając, komunikując się i poddając zabiegom wellness. Cena noclegu jest najtańsza — koszt noclegu, który obejmuje opiekę pielęgniarki, codzienne badania przez pielęgniarkę lub lekarza oraz komfortowe zakwaterowanie w przytulnym pokoju, jest dostępny dla każdej rodziny. Możliwe jest nawet zwiedzanie wprowadzające po wcześniejszym uzgodnieniu z administracją instytucji.

Jakie choroby leczy Dom Opieki w Polsce «Willa Kraków»?

Do Domu Seniora w Krakowie zazwyczaj przyjmowani są pacjenci z różnymi schorzeniami i schorzeniami, wymagającymi opieki i nadzoru lekarskiego. Oto niektóre z najczęstszych schorzeń, które prowadzą do przyjęcia do domu opieki:

  • Otępienie naczyniowe, choroba Alzheimera i inne formy zaburzeń psychicznych (otępienie, stwardnienie rozsiane, utrata pamięci), które wymagają specjalistycznej opieki i stałej opieki domowej.
  • Choroby sercowo-naczyniowe: na przykład choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie, niewydolność serca i inne, które wymagają kontroli ciśnienia krwi, terminowej terapii lekowej i regularnego monitorowania. Do chorób tych zaliczają się zaburzenia neurologiczne, które występują po udarze mózgu, zawale serca, TIA (przemijający atak niedokrwienny).
  • Osteoporoza, choroba zwyrodnieniowa stawów i inne choroby układu mięśniowo-szkieletowego, które regularnie wymagają fizykoterapii, masażu, łagodzenia bólu i pomocy w poruszaniu się.
  • Cukrzyca, która wymaga ścisłej kontroli poziomu cukru we krwi, regularnych leków i specjalnej diety.
  • Choroby psychiczne takie jak depresja, panika, bezsenność, anoreksja, zaburzenia lękowe wymagające wsparcia psychologa i psychiatry.
  • Parkinsonizm, choroba Parkinsona i inne zaburzenia ruchu wymagające regularnej farmakoterapii i rehabilitacji.
  • Choroby onkologiczne: w przypadku nieuleczalnej patologii konieczne jest specyficzne leczenie, chemioterapia i opieka paliatywna.
  • Inne choroby przewlekłe: takie jak przewlekła niewydolność nerek, przewlekła niewydolność wątroby, zapalenie stawów i inne choroby.

Ponadto Dom Seniora «Willa Kraków» przyjmuje pacjentów z różnymi schorzeniami osłabionymi, wymagającymi stałej opieki i pomocy lekarskiej. Istnieje możliwość opieki nad pacjentami niepełnosprawnymi i obłożnie chorymi — czuły i wykwalifikowany personel zrobi wszystko, co konieczne dla Twoich starszych bliskich.